اورنگ الهیه

تماس بگیرید
فروش کلاسیک

12111

شناسه ملک

300 m2

اندازه

شرح

ساختمان اورنگ الهیه

 

عمارت اورنگ الهیه، یکی از آن ساختمان‌های لوکسی است که در یکی از آرام‌ترین فرعی‌های الهیه قرار دارد و هر واحد در آن افق نویدبخشی از دید زیبا به باغ سفارت بلژیک ارائه می‌دهد. این بنا با دارا بودن دو نمای کله خیابانی، نورگیری و دیدی بی‌مانند به اطراف را برای ساکنان خود مهیا می‌سازد.

لابی مجلل با ارتفاع شش متر، جلوه‌ای از شکوه و عظمت را به ساکنین و مهمانان هدیه می‌کند و لابی‌من که به صورت ۲۴ ساعته به فعالیت مشغول است، احساس امنیت و آرامش را تقویت می‌کند. روف گاردن چهار فصل با سه فضای مستقل، فضایی ایده‌آل جهت استراحت و بهره‌بردن از هوای آزاد در هر زمان از سال فراهم می‌کند.

علاوه بر سیستم نگهبانی ۲۴ ساعته که امنیت پیوسته را برای ساکنان تضمین می‌نماید، سه پارکینگ باکس مستقل و سندی که به صورت کنار یکدیگر ترتیب داده شده، دسترسی راحت و بی‌دغدغه به وسایل نقلیه را فراهم می‌کند.

امکاناتی نظیر استخر، سونا، جکوزی و سالن ورزشی مجهز، نیازهای ساکنین را برای سبک زندگی فعال و پرانرژی برآورده می‌سازد، در حالی که سالن اجتماعات آماده میزبانی از مهمانی‌ها و جمع‌های صمیمی است.

این ساختمان، با توجه به امکانات لوکس و جزئیاتی که ذکر شد، جدا از یک پروژه مسکونی، بیانگر یک شیوه زندگی است؛ شیوه‌ای که در آن زیبایی، آسایش، امنیت و اجتماعی‌بودن در هم تنیده‌اند تا تجربه‌ای بی‌همتای از سکونت در شهر را برای ساکنین به ارمغان آورد.

 

شمرون هوم

تماس

آدرس

  • شناسه ملک 12111
  • قیمت تماس بگیرید
  • وضعیت ملک ,
  • اندازه 300 m2

تماس