دیپلمات زعفرانیه

تماس بگیرید
مدرن موجود

5767

شناسه ملک

250 m2

اندازه

شرح

دیپلمات زعفرانیه

 

دیپلمات رزیدنس، نشان از عظمت معماری در زعفرانیه

معرفی پروژه

مجتمع مسکونی دیپلمات رزیدنس، مفهومی نو در زندگی مدرن ارائه می‌دهد. این مجتمع با مساحتی کلان در زمینی به وسعت 1700 متر مربع و زیربنایی چشمگیر به متراژ 10000 متر مربع، توسط سازنده‌ای برجسته، اقای علی اسدی، و با آرشیتکتوری خلاقانه اقای محمدرضا ابراهیم زاده به وجود آمده است.

موقعیت جغرافیایی

موقعیت استثنایی دیپلمات رزیدنس در زعفرانیه، یکی از محبوب‌ترین و اعیانی‌ترین مناطق تهران، سکونت در آن را به انتخابی بی‌بدیل برای دوست‌داران زندگیشان تبدیل می‌کند.

طراحی و معماری

با توجه به 9 طبقه مجموعه شامل 5 طبقه مسکونی و 3 طبقه پارکینگ زیرزمین، هر واحد در دیپلمات رزیدنس با ارتفاع سقف 3.90 متری و نمای مدرن، فضایی باز و دلباز را به ارمغان آورده است.

امکانات و ویژگی‌ها

واحدهای مسکونی

22 واحد مسکونی منحصر به فرد که در اندازه‌های 200، 250 و 300 متر مربع عرضه شده، هر سبک زندگی را تکمیل می‌کنند.

امکانات تفریحی

با استخری به مساحت 200 متر مربع، سالن ورزش به مساحت 100 متر مربع و فضای لابی همراه با ارتفاع سقفی مجلل، فرصت‌های بی‌شماری برای تفریح و استراحت فراهم است.

پارکینگ

پارکینگی جادار با 70 واحد مطمئناً برای ساکنین و میهمانان، پیدا کردن جایی برای اتومبیلشان را آسان می‌کند


سیستم‌های تأمین انرژی و ایمنی

دیپلمات رزیدنس با در نظر گرفتن بهترین سیستم‌های ساختمانی مجهز به سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی مدرن چیلر و فن کویل است. این سیستم‌ها نه تنها تضمین‌کننده راحتی در فصول مختلف سال هستند، بلکه بازدهی انرژی و ایمنی قابل توجهی را ارائه می‌دهند.

مصالح و نمای ساختمان

استفاده از مصالحی چون آجر و سیمان در نمای بیرونی ساختمان هم عناصر زیبایی‌شناختی را به اوج می‌رساند و هم دوام و پایداری سازه را در برابر عوامل طبیعی تضمین می‌کند. نمای مدرن مجتمع، تکلیفی از همدلی با جدیدترین ترندهای معماری و تأکیدی بر تفکر پیشرو در طراحی شهری است.

مشاوره و خدمات شمرون هوم

برای تسهیل روند خرید و انتخاب واحد دلخواه خود در دیپلمات رزیدنس، مشاورین متعهد و حرفه‌ای شمرون هوم در هر گام آماده ارائه مشاوره دقیق و سفارشی هستند. با تکیه بر دانش و تجربه گسترده در بازار املاک زعفرانیه، ما راهنمایی شما را در انجام یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه تضمین می‌کنیم.

جمع‌بندی

دیپلمات رزیدنس زعفرانیه نه تنها مدلی از معیارهای بالای زندگی مدرن و لوکس را ارائه می‌دهد، بلکه توجه به جزئیات، کیفیت ساخت و امکانات ویژه به صورتی ترکیب شده‌اند که فضایی ویژه و بی‌نظیر برای ساکنین خلق کرده است. با دیپلمات رزیدنس، شما نه تنها یک خانه، بلکه یک سبک زندگی را انتخاب می‌کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا هماهنگی برای بازدید از مجتمع، با شمرون هوم تماس حاصل فرمایید و فرصت زندگی در یکی از بهترین مجتمع‌های تهران را از دست ندهید.

مشاورین املاک شمرون هوم

تماس

 

آدرس

تماس