مهر محمودیه

تماس بگیرید
فروش مدرن

5581

شناسه ملک

420 m2

اندازه

شرح

مهر محمودیه

 

مجتمع مسکونی مهر محمودیه، مجموعه‌ای استثنایی و آرمانی است که در قلب محمودیه، یکی از مناطق اعیان‌نشین و اصیل تهران، توسط مالکی با دیدگاه مدرن، رضا گل سرخی، ساخته شده و به تجسم بخشیده شده توسط آرشیتکت برجسته، منصور پیربازاری.

این مجموعه با استفاده از مصالح درجه‌یک و عناصر طراحی مدرن، یکی از برترین نمونه‌های معماری مدرن در تهران به شمار می‌رود.

مهر محمودیه با مشرف بودن به منظره‌ای خیره کننده و مساحتی کلی‌ 1000 متر مربع، زیربنای مفیدی برابر با 6500 مترمربع دارد و در 13 طبقه (9 طبقه روی همکف و 3 طبقه زیرزمین) احداث شده است. این مجتمع لوکس شامل 9 واحد آپارتمانی است که هرکدام با متراژ 420 مترمربع، فضای بی‌مانندی را برای زندگی در شهری مدرن فراهم می‌آورند.

با 30 پارکینگ وسیع و یک پنت‌هاوس انحصاری 500 مترمربعی، امنیت و آسایش ساکنین را برآورده می‌سازد. وجود لابی 600 مترمربعی با ارتفاع سقفهای 4 متری، تفسیری از شکوه و عظمت است. همچنین فضای استخر 70 مترمربع و سالن ورزش 50 مترمربعی، نشان دهنده توجه خاص به سلامت و تندرستی است.

مشاعات با مساحت کلی 2400 مترمربع، از جمله نقاط عطف این مجموعه هستند که فرصت‌های بی‌شماری برای دورهمی و ارتقای کیفیت زندگی ساکنان فراهم می‌کنند.

ساختار بتونی با نمای سنگی و سیستم چیلر فن کویل، کارایی و زیبایی را در این بنا به بهترین شکل ممکن ترکیب کرده‌اند.

مهر محمودیه توسط مشاورین املاک شمرون هوم پیشنهاد شده و به عنوان یکی از گزینه‌های ایده‌آل زندگی در کلاس بالا در تهران مطرح است. این مجتمع با همه امکاناتش، نه تنها یک خانه که یک سبک زندگی آرمانی را در اختیار ساکنینش قرار می‌دهد.

 

مشاورین املاک شمرون هوم

تماس

آدرس

  • شناسه ملک 5581
  • قیمت تماس بگیرید
  • نوع ملک
  • وضعیت ملک ,
  • اتاقها 4
  • اندازه 420 m2

تماس