رادین ولنجک

تماس بگیرید
فروش مدرن

12154

شناسه ملک

230 m2

اندازه

شرح

ساختمان رادین ولنجک

 

ساختمان رادین در ولنجک با مجموعه‌ای از واحد‌های انتخابی و طراحی مدرن، فصل نوینی از معماری شهری را به نمایش می‌گذارد. ساخته شده توسط مهندس افلاکی و طراحی شده توسط مهندس مقدم، این سازه شیک و منحصر به فرد نه تنها باعث جلب توجه می‌شود بلکه بیانگر یک زندگی مدرن و پر زرق و برق است.

واحد‌هایی با متراژ متغیر از 135 تا 230 متر، در این ساختمان سال ساخت 1404 قرار داده شده‌اند. همگی از ویوی زیبا به شهر برخوردارند، بیانگر یک زندگی شهری با مناظر نفس‌گیر است.

امکاناتی که ساختمان رادین برای ساکنان خود فراهم کرده، محیطی کاملاً مجهز برای زندگی روزمره است. استخر، جکوزی و باشگاه بدن‌سازی به ساکنین اجازه می‌دهد تا در بالاترین سطح از سبک زندگی سالم و فعال برخوردار باشند.

باربیکیو و روف گاردن عرصه‌ای است برای لذت بردن از اوقات فراغت با دیدی چشم‌نواز از شهر، که تجربه‌ای بی‌نظیر از معاشرت و استراحت را فراهم می‌آورد.

هنگام ورود به لابی من 24 ساعته ساختمان، حس امنیت و شکوه فوراً به ساکنین و مهمانان القا می‌شود و سالن اجتماعات، فضایی عالی برای برگزاری جلسات و مراسمات خصوصی است.

این ساختمان نه تنها مکانی برای زندگی است بلکه پایگاهی است برای دستیابی به استاندارد‌های بالای زندگی شهری مدرن ساحتمان رادین، فرصتی استثنایی برای کسانی که می‌خواهند دسترسی به بهترین‌های زندگی شهری را داشته باشند و ترکیبی از زیبایی، آسایش و تفریحات را در خانه خود تجربه کنند.

 

شمرون هوم

تماس

آدرس

  • شناسه ملک 12154
  • قیمت تماس بگیرید
  • نوع ملک
  • وضعیت ملک ,
  • اندازه 230 m2

تماس