فلاحی رزیدنس

تماس بگیرید
فروش مدرن

6378

شناسه ملک

400 m2

اندازه

شرح

فلاحی رزیدنس

 

فلاحی رزیدنس زعفرانیه یکی از پروژه‌های مسکونی لوکس در منطقه‌ای مشهور و آرام همچون زعفرانیه است که توسط آقایان نجاریان و درودیان توسعه یافته است. این ساختمان مسکونی مدرن با زمینی به وسعت ۲۰۵۵ مترمربع و زیربنایی به مجموع ۱۹۶۰۰ مترمربع، فضای وسیعی را برای سکونت به ساکنان خود ارائه می‌دهد.

۱۵ طبقه‌ی ساختمان شامل ۱۱ طبقه‌ مسکونی و ۴ طبقه‌ زیرزمین است. با تعداد مجموع ۳۰ واحد آپارتمان که هر یک در ابعاد تقریبی ۳۲۰ مترمربع، فضایی جادار و راحت را برای زندگی فراهم می‌کند. علاوه بر آن، ۹۰ واحد پارکینگ نیز برای رفاه حال ساکنین در نظر گرفته شده است.

متراژ مفید ۱۱۶۱۱ مترمربع و متراژ مشاعات تقریبا ۸۰۰۰ مترمربع، به‌خوبی نشان‌دهنده‌ی کوشش سازنده‌ها برای فراهم‌سازی فضایی کاربردی و بزرگ در قالب معماری مدرن است. پنت‌هاوس‌های بزرگ و متراژهای واحد‌ها که به ترتیب ۸۰۰، ۴۰۰، و ۲۵۰ مترمربع هستند، به ساکنین مجتمع امکان تجربه‌ی زندگی با ابعادی متفاوت را می‌دهد.

ارتفاع چشمگیر سقف واحدها ۴ متر و سقف لابی با ارتفاع ۵ متر، حس فضای باز و لوکس بودن را بیشتر به خود گرفته‌اند. طراحی مدرن نمای بیرونی و داخلی همچنان باعث افزایش جاذبه‌ی این مجموعه برای متقاضیان به شمار می‌رود.

این پروژه که از سال ۱۳۹۵ آغاز شده و در سال ۱۴۰۰ به پایان رسیده، اکنون به عنوان مثال بارزی از طراحی شهری مدرن به شمار می‌رود و با دسترسی آسان به محلی مانند بزرگراه‌ها، زندگی راحت شهری و در عین حال آرامی را برای ساکنین تضمین می‌کند.

همکاری با مشاورین املاک شمرون هوم نیز اطمینان می‌دهد که فرآیندهای خرید و فروش در این مجموعه با بالاترین استانداردهای حرفه‌ای و شفافیت انجام شود، و ساکنین از تجربه‌های مطلوبی در زمینه‌ی مسکن برخوردار شوند.

تکمیل توضیحات در مورد فلاحی رزیدنس نشان دهنده تعهد سازندگان به ارائه سبکی از زندگی که هم زیبایی‌های معماری را در بر دارد و هم رفاه و آرامش را برای ساکنینش به ارمغان می‌آورد، است. از ویژگی‌های قابل توجه دیگر این مجموعه، می‌توان به سالن اجتماعات، فضای سبز ویژه، سالن بدنسازی، استخر و سونا اشاره کرد که زندگی امروزی را با امکاناتی کامل خدمت ساکنین عرضه می‌کند.

هر واحد آپارتمان با ارتفاع سقف ۴ متری، فضایی از وسعت و عظمت را به نمایش می‌گذارد، در حالی که به کار گیری مصالح با کیفیت بالا و تکنولوژی‌های نوین ساختمانی می‌تواند تجربه‌ای لوکس و منحصر به فرد را برای ساکنان فراهم آورد. فلاحی رزیدنس در زمره پروژه‌هایی است که با دقت و همت در جزئیات، ساخته شده‌‌ است تا نیازهای متعدد ساکنین در زمینه‌های مختلف را به خوبی پوشش دهد.

متراژ ۳۰۰ مترمربعی لابی، فضای استقبال را به شکلی باشکوه و جذاب فراهم می‌آورد، و پنت‌هاوس‌هایی با متراژ ۸۰۰ مترمربعی، معیاری نوین از زندگی رفاهی را تعریف می‌کنند. دسترسی آسان به امکانات شهری و تسهیلات حمل و نقل، از جمله دسترسی عالی به شاهراه‌های اصلی مانند بزرگراه چمران، به افزایش کیفیت زندگی در فلاحی رزیدنس کمک می‌کند.

ساختمان با داشتن دو لاین آسانسور، تمهیدات لازم برای کم کردن انتظار و افزایش دسترسی را به اجرا درآورده است. با اتمام پروژه در سال ۱۴۰۰، فلاحی رزیدنس اکنون یکی از نمونه‌های برجسته معماری مدرن در زعفرانیه محسوب می‌شود که به ساکنین خود اجازه می‌دهد تا از هم‌نشینی با الگوهای زیبایی‌شناختی معاصر در حین بهره‌مندی از آرامش محلی لذت ببرند.

با عنایت به نزدیکی به بزرگراه‌ها و دسترسی‌های اصلی، فلاحی رزیدنس مکانی ایده‌آل برای کسانی است که به دنبال تعادل بین مزایای مدرنیته و یک زندگی آرام هستند.

 

مشاورین املاک شمرون هوم

تماس

 

آدرس

تماس