مجتمع 23 محمودیه

تماس بگیرید
فروش مدرن

5398

شناسه ملک

470 m2

اندازه

شرح

مجتمع 23 محمودیه

 

مجتمع مسکونی PLQ 23 در منطقه‌‌ی باکلاس محمودیه، یکی از اعیان‌نشین‌ترین بخش‌های تهران، به دست توانای مهندس اصفی به عنوان سازنده، با طراحی آرشیتکت مشهور فیروز فیروز احداث شده است.

این پروژه با استفاده از متریال مدرن و با سازه‌ی اسکلت فولادی، تداعی‌گر معماری نوآورانه ایرانی است که در آن، هنر معماری و آخرین تکنولوژی‌های ساختمانی به خوبی با یکدیگر تلفیق شده‌اند.

این بنا با زمینی به مساحت ۸۰۰ متر مربع و زیربنای کلی ۴۵۰۰ متر مربع، شامل ۶ واحد آپارتمانی با متراژ تقریبی ۴۵۰ متر مربع است که هر یک از آن‌ها از ارتفاع سقفی به میزان ۳٫۲۰ متر بهره می‌برد و از لحاظ فضایی نمونه‌ای از عرصه‌ی زندگی مدرن و چشم‌نواز را عرضه می‌کند.

۲۴ واحد پارکینگ که برای رفاه ساکنین تدارک دیده شده است به نیاز آن‌ها برای پارکینگ وسیع چاره‌سازی می‌کند.

مجموعه‌ی PLQ 23 با امکاناتی مانند استخر، سونای خشک و بخار، سالن بدنسازی، و روف گاردن زیبا، محلی استثنایی برای نشاط و ورزش روزانه ساکنانش به شمار می‌آید.

همچنین، لابی وان ۲۴ساعته و پرسنل مقیم تأکیدی بر تعهد این ساختمان به خدمات ممتاز و راحتی ساکنین است.

این ساختمان از تاسیساتی چون سیستم چیلر و بویلر و برق اضطراری بهره‌مند است تا کیفیت زندگی را در هر شرایطی تضمین نماید.

مشاورین املاک شمرون هوم به افرادی که به دنبال سکونت در یکی از شیک‌ترین و مدرن‌ترین ساختمان‌های مسکونی تهران می‌گردند، خدمات مشاوره‌ای دقیق و مطمئن ارائه می‌دهند.

با موقعیتی استراتژیک نزدیک به اتوبان‌های چمران و مدرس، پارک وی و خیابان ولی‌عصر، PLQ 23 برای زندگی‌ای راحت و لوکس در قلب تهران ساخته شده است.

متقاضیان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از این واحدها با مشاورین شمرون هوم تماس حاصل فرمایند.

 

مشاورین املاک شمرون هوم

تماس

آدرس

  • شناسه ملک 5398
  • قیمت تماس بگیرید
  • نوع ملک
  • وضعیت ملک ,
  • اتاقها 4
  • اندازه 470 m2

تماس