نایسیان الهیه

تماس بگیرید
فروش کلاسیک

12200

شناسه ملک

280 m2

اندازه

شرح

ساختمان نایسیان الهیه

 

ساختمان نایسیان الهیه، تجلی زیبایی و مدرنیته، یکی از جدیدترین و مجلل‌ترین پروژه‌های مسکونی تهران، می‌بازد هر دو در به جهانی از طراحی نوین و امکانات رفاهی خیره‌کننده. با موقعیتی استراتژیک در قلب منطقه دیپلماتیک الهیه، این مجموعه 800 متری دوکله به داشتن 8 طبقه تک واحدی 280 متری می‌بالد، تکمیل‌ شده با 1 طبقه لابی باشکوه، 3 طبقه پارکینگ فراخ، و 1 طبقه اختصاصی خدمات.

نوع نقشه‌های ژورنالی و مهندسی، به وضوح در هر خواب مستر کینگ نمایان است، و وسعت نظر به دیزاین‌های پیشرفته معماری ایرانی- اروپایی نشان از توجه به جزییات دارد. تبدیل شدن هر کدام از تراس‌های بزرگ به فضایی دلنشین برای تماشای باغ‌های سبز سفارت، تنها یکی از مزایای بهشتی این سازه است.

مصالح کاربردی در ساختمان نایسیان الهیه، از دسته برترین‌های اروپایی، حکایت از بافتی با دوام و محیطی امن می‌کند. ساختمان با هشت طبقه مسکونی و چهار طبقه مشاعات، هر آنچه برای یک زندگی شاهانه نیاز است را ارائه می‌دهد.

امکانات رفاهی ساختمان نایسیان، شامل استخر زیبا، دو جکوزی این بار یکی در پشت‌بام برای لذت‌بخشیدن به شب‌های شهری، سونا، روف گاردن آرام و چشم‌نواز، و سالن سینمای خصوصی برای تجربه‌ای بی‌مانند در خانه می‌باشند.

این مجموعه مستوفی از ۳ خواب با طراحی مدرن، نه تنها یک خانه است بلکه به معنی واقعی کلمه یک شیوه زندگی است. ساختمان نایسیان الهیه، به عنوان یک برجستگی معماری و دروازه‌ای به سمت زندگی لوکس، مشتاقانه آمادۀ پذیرایی از ساکنان آینده‌اش است.

 

شمرون هوم

تماس

آدرس

تماس