چاکرلر آنکارا

تماس بگیرید

11744

شناسه ملک

شرح

چاکرلر آنکارا

آپارتمانهای لوکس فروشی با مواد داخلی درجه یک در چاکرلر آنکارا آپارتمانهای فروشی در آنکارا در ینی محله در چاکرلر واقع شده اند. این منطقه یک منطقه در حال توسعه است که هر روز تقاضای بیشتری برای پروژه های املاک و مستغلات ارائه می دهد. این آپارتمانهای فروشی در آنکارا دسترسی آسان به همه امکانات رفاهی روزمره و اجتماعی مانند مارکیت ها، بانکها، مدارس، مراکز خرید و ایستگاههای حمل و نقل عمومی را دارند. این آپارتمان ها تا ایستگاه قطار آنکارا 15 کیلومتر، تا ترمینال اتوبوس بین شهری آنکارا  18 کیلومتر، تا چانکایا آتاکوله 23 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی اسن بوعا 36 کیلومتر فاصله دارند.

این آپارتمان ها با 3 بلوک و 17 طبقه در یک مجتمع مسکونی قرار دارند. این مجتمع مسکونی در 3 مرحله ساخته شده است و این مجتمع مسکونی دارای مساحت 10.000 مترمربع محوطه چشم انداز، زمین های بسکتبال و فوتبال، سالن بدن سازی، پارکینگ روباز و سرپوشیده، سنسور حریق، پانل های انرژی خورشیدی که به مجتمع کمک می کند تا از نظر انرژی بیشتر بهره مند شود، ژنراتور و سیستم دوربین امنیتی 24 است.

این آپارتمانها در چاکرلر 2 نوع طرح مختلف با آشپزخانه جداگانه، حمام و سرویس بهداشتی، اتاق خواب مستر و بالکن ارائه می دهند. همه آپارتمان ها به لوازم آشپزخانه، کفپوش لمینت و سرامیک با کیفیت بالا مجهز شده اند.

برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت  تماس یا پیام در واتس اپ بدهید.

آقای امیرانی مدیر پروژه 09122969193

تماس در واتس آپ

 

آدرس

تماس