مرداد محمودیه

تماس بگیرید
فروش مدرن

6209

شناسه ملک

250 m2

اندازه

شرح

مرداد محمودیه

 

مرداد محمودیه: نقطه عطفی در معماری نیوکلاسیک و مدرن در تهران ساختمان مرداد محمودیه یک شاهکار معماری در قلب منطقه‌ی محمودیه، یکی از محله‌های اعیانی تهران می‌باشد.

این مجتمع مسکونی با طراحی استادانه‌ی آرشیتکت محترم، افشین حجت، و تکمیل‌شده توسط سازنده‌ی با تجربه، کاکاوند، ترکیبی منحصربه‌فرد از سبک نیوکلاسیک و مدرن را به نمایش می‌گذارد.

این بنا با تعداد کل ۱۵ طبقه، شامل ۱۱ طبقه مسکونی و ۴ طبقه اختصاص داده شده به مشاعات است. با تنها ۲۲ واحد مسکونی، حریم خصوصی و انحصاری بودن برای هر ساکن محفوظ می‌ماند، و این مکان را گزینه‌ای ایده‌آل برای زندگی‌های درجه یک می‌سازد.

متراژ زمین این ساختمان ۱۰۵۰ مترمربع در نظر گرفته شده‌است و متراژ کل زیر بنا به ۹۰۰۰ مترمربع می‌رسد، در حالی که متراژ بنای مفید حدود ۵۵۰۰ مترمربع و مشاعات ۳۵۰۰ مترمربع است.

هر واحد با متراژی حدود ۲۵۰ مترمربع، فضای وسیع و دلبازی را برای ساکنین فراهم می‌کند. ارتفاع سقف واحدها ۳٫۳۰ متر و سقف لابی با ارتفاع ۵ متر طراحی شده است که احساس فضای باز و مجللی را ایجاد می‌کند.

ساختمان مرداد از سال ۱۳۹۱ آغاز شده و در سال ۱۴۰۰ به اتمام رسیده، نشان‌دهنده‌ی تعهد به کیفیت و دقت در انجام کار است. موقعیت مکانی این مجتمع به ساکنان دسترسی آسان به اتوبان‌های چمران و مدرس را می‌دهد، که این دسترسی به معنای حضوری سریع و آسان در نقاط مختلف شهر است.

نمای مدرن ساختمان با استفاده از موادی از جمله سنگ و شیشه، زیبایی‌ای دلپذیر و در عین حال ماندگار را فراهم می‌کند. دو لاین آسانسور نیز در این مجتمع تعبیه شده که به‌راحتی و بدون انتظار ساکنان را به واحدهای خود می‌رساند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مجتمع مسکونی مرداد و یافتن واحدی در این برج لوکس، مشاورین املاک شمرون هوم با تجارب فراوان خود در بازار املاک منطقه محمودیه، آماده ارائه خدمات حرفه‌ای به شما خواهند بود.

 

مشاورین املاک شمرون هوم

تماس

 

آدرس

  • شناسه ملک 6209
  • قیمت تماس بگیرید
  • نوع ملک
  • وضعیت ملک ,
  • اتاقها 3
  • اندازه 250 m2

تماس