لئون ولنجک

تماس بگیرید
کلاسیک موجود

5113

شناسه ملک

200 m2

اندازه

شرح

لئون ولنجک

 

مجتمع مسکونی لئون ولنجک، شاهکاری از طراحی و معماری است که در ابعاد و جزئیات خود هنر و فناوری را به شکوه می‌پیوندد. برج باغ مسکونی لئون با ۱۳ طبقه، متشکل از ۱۰ طبقه مسکونی و ۳ طبقه مختص مشاعات، در خود ۲۰ واحد با متراژهای مختلف از ۱۴۰ تا ۲۱۵ متر مربع را جای داده است. نقطه‌ای برجسته بر تپه‌های سرسبز ولنجک که وعده‌ی زندگی در میان باغ‌های آرامش‌بخش و نزدیکی به مراکز زندگی شهری را می‌دهد.

طرح و ایده‌ی این مجموعه توسط علی موسی‌پناه، یکی از آرشیتکت‌های نامدار، به واقعیت پیوسته و توسط اسکلت فلزی سازنده معروف، عسگری، به اجرا درآمده است.

معماری کلاسیک این سازه، برگرفته از سبک‌های تاریخی و دارای زیبایی‌های بصری است که به همراه نمای کلاسیک، جان می‌بخشد به پیکره‌ای از جلوه و شکوه که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند.

مجتمع لئون با مساحت زمینی برابر با ۱۰۳۰ متر مربع و زیربنای کلی ۶۱۰۰ متر مربع، عرصه‌ی زندگی را برای ساکنین خود فراهم آورده است. لابی باشکوه این مجتمع با ارتفاع سقف ۷ متری و متراژی به وسعت ۳۰۰ متر مربع، به‌عنوان نقطه ورودی، اعلان کننده‌ی ورود به فضایی استثنایی است.

مشاورین املاک شمرون هوم، با درک کامل از خصوصیات بی‌نظیر این مجتمع، به خوبی آماده‌ی ارائه خدمات مشاوره به خریداران هستند.

از انبوهی از امکانات رفاهی و تفریحی، همچون حیاط‌سازی به سبک هلندی، روف گاردن‌، استخر، سونا، بدنسازی و آشپزخانه صنعتی، لئون ولنجک جایگاهی است برای کسانی که به دنبال زندگی مدرن‌ و حافظ سلامت روانی در کنار دسترسی‌های آسان به اتوبان‌های مدرس، صدر و چمران هستند.

علاوه بر تمامی این امکانات، خدمات مانند لابی من ۲۴ ساعته و پرسنل مقیم برای تأسیسات، حس امنیت و آسایش را برای ساکنان به ارمغان می‌آورد.

از شروع پروژه در سال ۱۳۹۴ تا اتمام آن در سال ۱۳۹۷، هر قدم در ساخت مجتمع لئون با دقت و کیفیت برداشته شده تا از هر جهت، بهترین و برجسته‌ترین مجتمع مسکونی در ولنجک شناخته شود.

 

مشاورین املاک شمرون هوم

تماس

آدرس

تماس